Loty turystyczne

Wspaniała przygoda i niezapomniane wrażenia

Loty turystyczne wykonujemy w zasadzie w każdym terenie. Czas i dokładne miejsce startu uzgadniamy z zamawiającym korygując je ewentualnie w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Dobrze jest podać mailem swoje życzenia, a reszta należy do nas. Przelot balonem można wykupić jako oryginalny prezent dla nowożeńców, prezent urodzinowy lub prezent na inne okazje.

Loty balonem odbywają się zaraz o wschodzie słońca oraz przed jego zachodem. Do lotu najlepiej ubrać się na sportowo. W przypadku lotów rannych trawa może być mokra (poranna rosa), proponujemy więc założyć nieprzemakalne obuwie. Nakrycie na głowę też jest wskazane. Ponadto można zabrać ze sobą swój aparat lub kamerę. Niezapomniane widoki z balonu zostaną uwiecznione na cyfrowych pamięciach.

Oferujemy loty balonem dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Może to być romantyczny przelot nad zamkiem w Ogrodzieńcu dla dwojga, lub rodzinny lot nad Krakowem. Przeloty balonem to również mocny punkt firmowych imprez integracyjnych.

Godzinny lot balonem dla:
- 1-2 osób - 2200 zł
- 3-5 osób - 2800 zł
- powyżej 5 osób - ~3200zł (cena uzależniona od indywidualnych preferencji)

Prosimy o składanie zapytań lub ustalanie wstępnej rezerwacji lotu przez formularz kontaktowy na stronie.