Mistrzowie Świata
Mistrzowie Polski

Turystyczny lot balonem

Oferujemy loty balonem dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Może to być romantyczny przelot nad zamkiem w Ogrodzieńcu dla dwojga, lub rodzinny lot nad Krakowem. Przeloty balonem to również mocny punkt firmowych imprez integracyjnych.
Godzinny lot balonem dla:   

1-2 osób
1500 zł netto/1845 zł brutto

3-5 osób
1700 zł netto/2091 zł brutto


Organizujemy loty balonem również dla większej liczby osób. Cenę uzgadniamy indywidualnie z klientem, a jej wysokość uzależniona jest od ilości osób i ilości balonów potrzebnych do ich przewiezienia. (Możemy zorganizować lot kilkoma balonami na raz.)

Powyższe ceny obowiązują gdy lot odbywa się w promieniu do 30km od siedziby firmy (tj. Sosnowiec, k/Katowic), nad Jurą Krakowsko-Częstochowską i Krakowem. W przypadku lotów w pozostałych częściach kraju doliczamy koszty dojazdu tj. 1,60 netto za kilometr. Jeśli jednorazowe zamówienie dotyczy wykonania kilku takich lotów, cena może być negocjowana. Ze względu na charakter tego sportu możemy wykonać dziennie dwa loty, rano i wieczorem.

Ponadto na bieżąco w zależności od warunków pogodowych będziemy oferować loty za mniejszą cenę w miejscu ustalonym przez nas. Będą to nasze promocje. Zaglądajcie często na naszą stronę!


© kopiowanie lub powielanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów jest zabronione
STATYSTYKA
Kontakt
Mistrz Polski!
Media player

Chcesz zobaczyć więcej
filmików z naszych akcji?
Aby zapoznać się z innymi opiniami...
loty balonem