Mistrzowie Świata
Mistrzowie Polski

Lot balonem na uwięzi

Loty balonem na uwięzi to świetna atrakcja imprez plenerowych. Za pomocą specjalistycznych lin kotwiczymy balon, który wznosi się do kilkudziesięciu metrów nad terenem imprezy. Możemy w ten sposób przewieźć ok. 40 osób w ciągu godziny. Aby bezpiecznie wykonać loty na uwięzi potrzebny jest płaski teren 50x50 metrów.

Godzina lotu balonem na uwięzi
1600 zł netto/1968 zł brutto*

Każda następna
godzina
1200 zł netto/1476 zł brutto

* - z reklamą lub pasażerami


Stacjonarna ekspozycja balonu to propozycja dla firm, które chcą zareklamować swoje usługi/produkt w niekonwencjonalny sposób. Podobnie jak przy lotach na uwięzi, balon jest kotwiczony za pomącą specjalistycznych lin, ale nie unosi się nad ziemią. Pełni rolę ogromnego, przyciągającego wzrok billboardu.

Godzina ekspozycji stacjonarnej
1500 zł netto/1845 zł brutto

Każda następna
godzina
1200 zł netto/1476 zł brutto


Reklamowy lot balonem. Zleceniodawca wybiera okolice, nad która ma odbyć się lot. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w lataniu precyzyjnym możemy wykonać przelot balonem nad wskazanym miejscem (np. krakowski Rynek Główny), w zależności od warunków pogodowych, z dokładnością do kilkudziesięciu metrów.

Godzina lotu
reklamowego
1600 zł netto/1968 zł brutto

Każda następna
godzina
1400 zł netto/1722 zł brutto


Wyżej wymienione ceny mogą być negocjowane przy większych zamówieniach!!!

Minimalne zamówienie to jedna godzina lotu lub ekspozycji balonu. Powyższe ceny obowiązują gdy lot lub ekspozycja odbywa się w promieniu do 30km od siedziby firmy (tj. Sosnowiec, k/Katowic), nad Jurą Krakowsko-Częstochowską i Krakowem. W przypadku lotów i ekspozycji w pozostałych częściach kraju doliczamy koszty dojazdu tj. 1,60 zł netto za kilometr.


© kopiowanie lub powielanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów jest zabronione
STATYSTYKA
Kontakt
Mistrz Polski!
Media player

Chcesz zobaczyć więcej
filmików z naszych akcji?
Aby zapoznać się z innymi opiniami...
loty balonem