Mistrzowie Świata
Mistrzowie Polski

Zawody balonowe

W ścisłej kadrze narodowej jesteśmy od 1996 roku. Od tamtego czasu godnie reprezentowaliśmy Polskę na największych imprezach sportowych na świecie.

Lataliśmy balonem na Mistrzostwach Świata w Australii, Japonii, Hiszpanii, Austrii i Turcji. Mistrzostwa Europy na Litwie, w Szwecji na Węgrzech w Niemczech gościły naszą załogę również. Ponadto latamy na innych zawodach, wybierając jednak tylko te najbardziej renomowane, na które przyjeżdża baloniarska elita sportowa, z którą można sportowo rywalizować.

Na zawody sportowe chętnie zabieramy tych, którzy chcieliby z bliska obejrzeć wielkie balonowe widowiska i pomóc w zdobywaniu kolejnych trofeów. Załoga balonowa to pilot i 4 osoby, które mają konkretne zadania do wykonania. Pomagają między innymi w rozłożeniu balonu i przygotowaniu go do startu w konkurencji, w opracowaniu taktyki lotu zawodniczego, przygotowaniu map, GPS-ów etc.

Zapraszamy chętnych do udziału w tych niezapomnianych i pełnych emocji wydarzeniach. Wyniki zawodów można obejrzeć w zakładkach na naszej stronie albo na innych stronach internetowych związanych ze sportem balonowym. Zapraszamy w szczególności te osoby, które chcą kiedyś same uzyskać licencję balonową. Praktyka w załodze balonowej na zawodach sportowych to świetny bagaż doświadczeń, który z pewnością zaprocentuje w przyszłej karierze pilota balonowego.

zawody balonowe© kopiowanie lub powielanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów jest zabronione
STATYSTYKA
Kontakt
Mistrz Polski!
Media player

Chcesz zobaczyć więcej
filmików z naszych akcji?
Aby zapoznać się z innymi opiniami...
loty balonem