Mistrzowie Świata
Mistrzowie Polski

O firmie

Wszystko zaczęło się w roku 1995, kiedy to nasz Szef Pilotów, Witold Filus uzyskał licencję pilota balonu wolnego. Impulsem do jej zdobycia było uczestnictwo w 1992 roku w amerykańskich zawodach balonowych zorganizowanych z okazji 500-nej rocznicy odkrycia Ameryki przez Kolumba. Jako pilot samolotowy z dużym doświadczeniem, nie miał najmniejszych problemów z jej uzyskaniem. Tak rozpoczęła się nasza historia.

Skywalkers Balloon Club zajmuje się turystycznymi lotami balonem oraz niekonwencjonalną reklamą przy wykorzystaniu balonów na ogrzane powietrze.

Wykonujemy loty balonem, zarówno reklamowe jak i widokowe nad dużymi aglomeracjami (Kraków, Warszawa, Katowice), loty na uwięzi, skoki spadochronowe z balonu w systemie tandem, zdjęcia lotnicze, organizujemy imprezy sportowe i zawody balonowe. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak: LOT, GlaxoWelcome, URSA, oraz TVN i TVP oraz wiele innych.

lot balonem wykonany dla firm


W/w działalność pozwala nam pozyskiwać środki na utrzymanie sprzętu balonowego oraz finansować nasz udział w imprezach sportowych najwyższej rangi, gdyż od roku 1996 regularnie uczestniczymy w najważniejszych zawodach balonowych z cyklu Balonowego Pucharu Polski poprzez Mistrzostwa Europy do Mistrzostw Świata włącznie. Aktywne uczestnictwo w sporcie pozwala nam utrzymać nasze kwalifikacje na najwyższym poziomie.

© kopiowanie lub powielanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów jest zabronione
STATYSTYKA
Kontakt
Mistrz Polski!
Media player

Chcesz zobaczyć więcej
filmików z naszych akcji?
Aby zapoznać się z innymi opiniami...
loty balonem